KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WINDYKACYJNA W JEDNYM MIEJSCU

NASZ CEL TO ODZYSKAĆ TWOJE PIENIĄDZE W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE

Ikona prezentująca folder z dokumentami

UZYSKAJ DARMOWĄ INFORMACJĘ

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Prześlij kluczowe informacje za pośrednictwem strony internetowej, wyślij e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer +48 789 580 463. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy plan na odzyskanie Twoich pieniędzy. Dowiesz się również jak można obciążyć dłużnika kosztami windykacji.

Ikona pokazująca dwie witające się dłonie

ETAP PIERWSZY

PRZEDSĄDOWA WINDYKACJA

Zaczynamy od działań polubownych. Na tym etapie celem jest odzyskanie należności w maksymalnie krótkim okresie bez wchodzenia na drogę sądową.

Działając przez wiele lat, wypracowaliśmy skuteczne strategie odzyskania należności na tym etapie. Dłużnik zwykle priorytetowo traktuje inne płatności, a nie Ciebie, dlatego upewniamy się, że jesteś pierwszy w kolejce do zapłaty. Nasze działania oraz perspektywa:

powoduje, że 90% klientów odzyskuje na tym etapie swoje pieniądze. 

Ikona symbolizująca wagę

ETAP DRUGI

SĄDOWA WINDYKACJA

W przypadku trudniejszych do odzyskania długów lub unikania kontaktu ze strony dłużnika nasi profesjonalni windykatorzy przejdą do etapu drugiego aby uzyskać nakaz zapłaty w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym.

 

Uzyskany nakaz zapłaty przekazujemy do najskuteczniejszych komorników. Z naszej strony nadzorujemy i dbamy o skuteczność postępowania egzekucyjnego.

POSTĘPOWANIE U KOMORNIKA

Sprawy kierowane są do wybranych i najskuteczniejszych komorników. Nadzorujemy prowadzone przez komorników działania, w szczególności pod kątem poprawności i terminowości podejmowanych w sprawie czynności. 

 

Naszym atutem jest zapewnienie wysokiej skuteczności w postępowaniu egzekucyjnym, osiąganej poprzez aktywny udział w tym procesie.   

Dlaczego warto nas zatrudnić

Nie zwlekaj z działaniem

Według danych statystycznych szanse na odzyskanie należności od dłużnika zdecydowanie maleją w czasie. W okresie do 3 miesięcy po terminie wymagalności wierzytelności twoje szanse wynoszą jeszcze ponad 80%, zaś już po roku spadają poniżej 10%.

Jeśli ktoś jest winien pieniądze Tobie lub Twojej firmie, musisz działać natychmiast, aby zapewnić sobie największe szansę na odzyskanie środków.

FAQ.

Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy, że poprzez zakładkę ROZPOCZNIJ WINDYKACJĘ prześlesz niezapłacone faktury lub inne dokumenty. Zaakceptuj umowę zlecenia windykacji. Możesz dodać również krótki opis sprawy. To wszystko.

Po otrzymaniu zgłoszenia, sprawą zajmie się specjalista, który udzieli Ci wszelkich informacji, zaplanuje działania i kompleksowo zajmie się odzyskaniem należności.

W każdy możliwy sposób, tj. osobiście u dłużnika, telefonicznie, mailowo, listownie, za pośrednictwem mediów społecznościowych itp.

Analiza prawna na start jak skutecznie odzyskać dług. Przygotowanie wezwań do zapłaty. Podejmiemy intensywny kontakt z dłużnikiem (telefoniczny oraz korespondencja pisemna: listy, e-maile, SMS-y). Druga faza to wizyta naszego windykatora u dłużnika. Rozpoczniemy uzyskanie nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Wszczęcie oraz aktywny udział w postępowaniu egzekucyjnym u komornika.

To tylko niektóre działania jakie możemy podjąć. Robimy wszystko, aby odzyskać Twój dług i w każdym przypadku ustalamy indywidualne podejście w zależności od reakcji dłużnika.

Windykacja w Heksem rozliczana jest tylko za sukces. Nie pobieramy żadnych opłat z góry. Dopóki nie odzyskamy pieniędzy od dłużnika, nic nie płacisz. W przypadku, gdy nasze działania okażą się skuteczne i pieniądze trafią na Twoje konto, prowizja od odzyskanej kwoty wynosi 7%. Można również obciążyć dłużnika kosztami windykacji.

Nasi klienci uważają, że jesteśmy lepsi od konkurencji ze względu na wysoką skuteczność oraz prosty i łatwy sposób zlecenia windykacji. Wyróżnia nas też fakt, że w naszych działaniach łączymy najnowsze rozwiązania informatyczne aby maksymalnie zautomatyzować i przyspieszyć proces odzyskania długu z aktywną i bezpośrednią windykacją należności polegającą na osobistych kontaktach naszych specjalistów z dłużnikiem.

POTRZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. 

Wysłanie prośby o kontakt jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym, celem uzyskania kontaktu zwrotnego. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez HEKSEM Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 5A, w celu nawiązania z Panem/Panią kontaktu. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HEKSEM Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 5A w celach marketingowych