KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WINDYKACYJNA W JEDNYM MIEJSCU

Naszym celem jest odzyskanie Twoich pieniędzy w jak najkrótszym czasie.

windykacja dla firm
Uzyskaj darmową informację

DARMOWA KONSULTACJA

Prześlij kluczowe informacje za pośrednictwem ZGŁOŚ WINDYKACJĘ, wyślij e-mail do windykacja@heksem.pl lub zadzwoń pod numer +48 789 580 463. Skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy plan na odzyskanie Twoich pieniędzy. Dowiesz się również jak można obciążyć dłużnika kosztami windykacji. 

Następnie wybierz czy interesuje Cię odzyskanie zaległych płatności poprzez działania polubowne i zachowanie dobrych dalszych biznesowych relacji z kontrahentem czy poprzez standardowe działania windykacyjne. 

Etap pierwszy

DZIAŁANIA POLUBOWNE I PREWENCYJNE

Działania polubowne to nie windykacja. Na tym etapie celem jest odzyskanie należności w maksymalnie krótkim okresie bez działań windykacyjnych tak aby zachować i utrzymać dobre relacje z Twoim kontrahentem. Doświadczony negocjator zaczyna od działań polubownych:

 • Wysłanie profesjonalnych przypomnień o płatności

 • Kontakt z dłużnikiem: telefoniczny, mailowy, listownie, social media

 • Ustalenie terminu spłaty

 • Ewentualnie za zgodą wierzyciela rozłożenie na raty

Działając przez wiele lat, wypracowaliśmy skuteczne strategie odzyskania należności na tym etapie. Dłużnik zwykle priorytetowo traktuje inne płatności, a nie Ciebie, dlatego upewniamy się, że jesteś pierwszy w kolejce do zapłaty.

90% klientów odzyskuje na tym etapie swoje pieniądze i zachowuje dobre relacje biznesowe z kontrahentem.

Etap drugi

WINDYKACJA SĄDOWA i EGZEKUCYJNA

W przypadku trudniejszych do odzyskania zaległych płatności lub unikania kontaktu ze strony dłużnika nasi profesjonalni windykatorzy przejdą do konsekwentnych działań windykacyjnych włącznie z uzyskaniem nakazu zapłaty w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym.

 • Kontakt windykatora z dłużnikiem

 • Wysłanie pism windykacyjnych

 • Przedsądowe wezwanie do zapłaty

 • Możliwość wpisania do rejestru dłużników

 • Kontakt z bankiem celem zablokowania dłużnikowi możliwości finansowania

 • Umieszczenie dłużnika na giełdzie wierzytelności

 • Uzyskanie nakazu zapłaty w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym

Uzyskany nakaz zapłaty przekazujemy do najskuteczniejszych komorników. Z naszej strony nadzorujemy i dbamy o skuteczność postępowania egzekucyjnego.

Naszym atutem jest zapewnienie Twojej firmie wysokiej skuteczności w postępowaniu egzekucyjnym u komornika, osiąganej poprzez nasz aktywny udział w tym procesie. Odzyskane płatności trafiają bezpośrednio na Twoje konto.

Dlaczego warto nas zatrudnić?

Według danych statystycznych szanse na odzyskanie należności od dłużnika zdecydowanie maleją w czasie. W okresie do 3 miesięcy po terminie wymagalności wierzytelności twoje szanse wynoszą jeszcze ponad 80%, zaś już po roku spadają poniżej 10%.

Jeśli ktoś jest winien pieniądze Tobie lub Twojej firmie, musisz działać natychmiast, aby zapewnić sobie największe szansę na odzyskanie środków.

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, odpowiadamy niezwłocznie.

zgłoś windykacje